Szinte látod lelki szemeid előtt, hogy élhetnél, mi lehetne a munkád, miket tehetnél meg, de annyira távolinak tűnik, hogy el sem hiszed, hogy ez valaha megvalósulhat és már a kezdeteknél feladod. Túl távoli, túl álomszerű és annyira valószerűtlen, hogy te ezt valaha el tudod érni, hogy marad az egész a fantázia világában, hogy borúsabb napjaidon csak tovább ábrándozol erről a csodálatos életről.
Az Élem az álmom programot kifejezetten azoknak alkottam meg, akiknek van elképzelésük arról, hogyan szeretnének élni és mit szeretnének csinálni, de a megvalósítás nehezen vagy egyáltalán nem megy.
Készen állsz arra, hogy megváltoztasd az életed?
Ha a válaszod igen, két egyszerű lépést kell csak megtenned:
A vásárlást követő 24 órán belül felveszem veled a kapcsolatot és átbeszélünk mindent.
Vedd fel velem a kapcsolatot és jelentkezz be az első, ingyenes konzultációra, ahol megismerkedünk egymással. Ez nem jár semmilyen kötelezettséggel, a konzultáció után ráérsz eldönteni hogy belekezdesz-e a programba.
Először is átbeszéljük az alapokat: milyen az, ha nincs célod és miért jó, ha van. Megbeszéljük hogy mi a különbség a vágyak és a célok között, mikor vagy passzív résztvevője az életednek, és hogy tudsz aktív részese lenni.
Gondolkoztál már azon, hogy hányféle szerepet töltesz be nap mint nap? Vajon ezek a szerepek hány százalékát teszik ki az életednek? Jó ez így neked? Vagy változtatni szeretnél? Ha igen, mi lenne számodra az ideális állapot? Ezekre a kérdésekre keressük most a választ, ebben lesz nagy segítségedre a szereptorta. Egy példán keresztül be is mutatom milyen egyszerű és nagyszerű ez a gyakorlat.
Elkezdünk hangolódni a célokkal való munkára. Gondoltad volna hogy nagyon fontos az, ahogy önmagadra vagy a célodra gondolsz? Ebben a videóban elmondom miért lényeges, hogy a belső párbeszéded és a gondolataid is pozitívak legyenek önmagadról.
Mindennek az alapja egy jó vonalvezető, amely mentén ha haladsz, akkor csalódás nem érhet. Esetünkben ez a SMART modell, ami tökéletesen használható arra, hogy a céljaidat elérd. Megmutatom és megtanítom hogyan használd a SMART modellt, nem csak a céljaiddal kapcsolatban, hanem a hétköznapi életben is.
Hogy kell rövid távú célokkal dolgozni? Hogy kell ezeket jól megfogalmazni és a célokhoz vezető akciótervet kidolgozni? Milyen lépései vannak a tervezésnek? Ezt mutatom meg neked ebben a videóban.
A középtávú célokkal másképp kell foglalkozni, mint a rövidtávú célokkal. Megbeszéljük ezeket a különbségeket és megtanítalak arra, hogyan tervezz meg ilyen célokat úgy, hogy el is tudd érni ezeket.
Hogyan dolgozz hosszú távú célokkal? Mi történik, ha valami nem úgy alakul, ahogy eltervezted? Részletesen elmagyarázom és megtanítom azokat a lépéseket, amelyek segítenek a célod elérésében.
Melyek azok az apró dolgok, amelyekkel a hétköznapokban tudod segíteni a céljaid elérését? Mit tehetsz naponta önmagadért? Minden olyan információ elhangzik itt, amelyeket fontosnak tartok elmondani ahhoz, hogy sikeresen tudj a későbbiekben is célokat megfogalmazni.
"Ej ráérünk arra még"
Te hányszor mondod ezt egy-egy feladatra? A videóban elmondom mi áll a halogatás hátterében, de a lehetséges megoldásokat is átbeszéljük.
Azt gondolod, hogy az időbeosztás a felesleges rossz? Lehet úgy élni hogy minden perced be van osztva? Az időbeosztás szerencsére nem is erről szól. Azonban egy jól megtervezett nap nagyon sokat segíthet abban, hogy eredményes és hatékony legyél. Adok négy tippet, miként érdemes megcsinálnod a saját időbeosztásod.
Ez a meditáció a hab a tortán. A vizualizáció segítségével még közelebb hozza a célodat, mentálisan is nyitottá tesz rá, hogy elérd amit szeretnél.
Ebben a videóban összenézzük a szereptortát, a célodat, az időbeosztásodat, így komplexen tudsz ránézni a jelenlegi helyzetedre. Ne felejtsd el megjutalmazni magad valamivel, hiszen megcsináltad a programot! Gratulálok!